Hakkımızda

ozelogrenci.com 2012 yılında Ceyhun Hoca'mız tarafından kendi hazırladığı ders notlarını öğrencilere ulaştırmak için kuruldu. Öncelikle bu ders notları öğrencilere ulaştığında bir eksiklik olduğunu düşünen Ceyhun Hoca, sonrasında bu ders notlarının videolarını çekmeye karar verdi. Bu çalışmaya videolu ders notu dedi. Uzunca bir süre google aramalarında ders notları yazıldığında 1.sırada çıkan ozelogrenci.com, EBA nın da ders notları yayınlamasıyla 2.duruma geriledi. Öğrencilerden gelen güzel dönüşlerin ardından kendi imkanlarıyla Fizik ve Kimya ders videoları çektirmeyi düşündü. Bunun üzerine kimya öğretmeni ibrahim Atakuru ile anlaşarak tüm kimya konularının ders videolarını hazırlattı. Fizik için ise çalışmalar bir kaç konu ile sınırlı kaldır. Bir gün Bursa da yaşayan Mehmet Ayber öğretmenimizin var olan mevcut videolarını da öğretmenimizin izniyle sitemize yerleştirdik. Sonrasında Biyoloji öğretmen Selin Hoca'nın kendi hazırladığı videolarını da öğretmenimizin izniyle sitemizde paylaştık. Kubilay Hocamızın kendi el yazısı şle hazırlamış olduğu coğrafya ders notlarını da sitemizde paylaştık. Ayrıca bizim en öncemli çalılşmalarımız olan matematik özel ders notları ve geometri özel ders notları google da bize hak ettiğimiz yeri vermiştir. Bugün Google arama çubuğuna,

Geometri

Geometri ders notları

Matematik ders notları

Coğrafya ders notları

yazdığınızda ilk sırada ozelogrenci.com olduğunu göreceksiniz. Bazen bu sıralamaların değişkenlik gösterebileceğini de belirtmek lazım. Öğrencilerimiz sitemizde var olmayan kimya özel ders notlarına sürekli taleplerde bulunmalarından ötürü bu videoların da ders notlarını hazırlatıyorum. Aslında temel amaç günde 4500+ kişinin girdiği sitemizde tüm derslerin her seviyeye uygun videolarının bulunmasıdır. bunun içinde sitemizin reklam alması gerekmektedir. ilerleyen zamanda bu mümkün gibi görünüyor.

ozelogrenci.com şimdi çok fazla kişiden oluşan kocaman bir aile. Binlerce takipçisi ve destekçisi var. Biz de bu çalışmalarımıza daha güzel bir kullanım platformu oluşturabilmek adına sitemizi yeniden yaptırıyoruz. Gerekli seo çalışmalarımızla birlikte sitemizin hak ettiği yerde olabileceğini düşünüyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz için devrim niteliğinde ihtiyaçlarını karşılayacağını düşündüğümüz projeleri de en kısa zamanda hayata geçirmek istiyoruz. Özelöğrenci öğrencilerin hiçbir ücret ödemeden herşeye ulaşabileceği bir eğitim öğretim portalıdır. 

ozel_ogrenci_